Kapat

Tamirat & Tadilat

Tamirat-tadilat bilgi ister. İşte olası bazı soruların cevapları:


DEKARASYON USTASI


Evde yapmam gereken birçok Tamirat & Tadilat işlerinde işinin uzmanı bir ustaya ihtiyacınız varsa bizi arayın.
Hayır. Temel ihtiyaçlara odaklanın: Çekiç, tornavida-çivi çeşitleri, testere, şerit metre, pense, maket bıçağı, iskarpela çeşitleri ve su terazisi. Aynı zamanda kablosuz bir matkap/ vidalama makinesi bulundurmanızda fayda var.


TADİLAT


Evimde tadilat yapmak için hangi koruyucu ekipmanlara sahip olmalıyım?
Koruyucu gözlük, iş eldiveni, toz maskesi, gürültü önleyici kulaklık, iş ayakkabısı.


Duvarı boyarken kaç kat boyama yapmam gerekir?
Normalde iki kat boya uygulamak yeterli olacaktır, üçüncü kat boya genelde lacivertten kırık beyaza geçiş gibi ciddi renk değişimi gerektiren durumlarda uygulanabilir.


Rutubet almış bir duvarı boyayabilir miyim?
Hayır. Boya yapmadan rutubet problemini çözmeniz gerekir. Ufak bir rutubet lekesi ortaya çıkmaya başlamışsa, boya uygulamadan önce reçine dolgu macunu yardımı ile yüzeye sızdırmazlık özelliği kazandırmalısınız


Tamirat & Tadilat


DEKORASYON İŞİ OLDUKÇA USTALIK VE TECRÜBE İSTEYEN BİR İŞTİR VE KESİNLİKLE İYİ BİR KALFA OLMAZSA OLMAZLARDANDIR AKKAYALAR TESİSAT SİZE BU KONUDA USTA ARAMA DERDİNDEN KURTARIYOR VE TECRÜBELERİN,DEN SİZLERİ,DE YARARLANDIRIYOR EVİNİZİN BANYOSU MU YENİLENECEK ARAYIN BİZİ SADECE FAYANS VE KALEBODU,RU BEĞENMEYE GELİN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN KEYFİNİZE BAKIN AKKAYALAR TESİSAT SU TESİSATI YENİLEME ,ELEKTİRİK TESİSATI VE VE EVİNİZDE İSTEDİĞİNİZ TADİLAT YAPILACAK BÖLGEYİ GÖSTERMEMİN YETERLİDİR..

Yorumlar

Yorum Yap
Ad
Soyad
Mail
Yorum
* Not: Yaptığınız yorumdan kendinizin sorumlu olduğunuzu unutmayın!
Copyright © Akkayalar Tesisat - Tüm hakları saklıdır.